ריסוס נגד טרמיטים

ריסוס נגד טרמיטים

הטרמיטים הם מזיקים הגורמים נזקים אדירים בכל העולם וגם בישראל. הטרמיטים אינם פוגעים בבני האדם, הם לא עוקצים, הם לא מעבירים מחלות, אך הנזק שהם גורמים לרכוש הוא עצום. בארצות הברית הגדירו את הנזק הנגרם מהטרמיטים כחמור יותר מאשר הנזק של סופות טייפון, סערות ותנאי מזג אוויר קיצוניים. רק מדביר מקצועי ידע להילחם בטרמיטים בהצלחה.

ריסוס נגד טרמיטים – כדי להשמיד את הטרמיטים במהירות וביעילות

הטרמיטים ידועים כמזיקים האוהבים עצים. הם נמשכים אל תאית העץ המהווה את עיקר המזון שלהם. הם חיים במושבות בהיררכיה מסודרת. בראש המושבה עומדת המלכה ולצדה פועלים הטרמיטים הפועלים שתפקידם הוא לדאוג למזון למלכה ולדיירי המושבה. כאשר מצליחים להשמיד את המלכה, מושמדת כל המושבה.

ריסוס נגד טרמיטים הוא אחד השיטות שבהם משתמשים המדבירים כאשר יש חשש להימצאות מושבה גדולה של טרמיטים העלולים לגרום לנזקים גדולים בזמן הקרוב. את הריסוס מבצעים באמצעות חומרי הדברה רעילים. חומרי ההדברה הרעילים יעילים ומצליחים להשמיד את מושבת הטרמיטים בתוך זמן קצר. בשל הסכנה בשימוש בחומרי הדברה רעילים, חשוב להזמין מדביר מקצועי מוסמך ולבדוק כי הוא משתמש רק בחומרי הדברה שקיבלו אישור ממשרד הבריאות.

שיטה נוספת להדברת טרמיטים היא הדברה באמצעות אבקות רעילות. השימוש בשיטת הדברה זו מתבצע כאשר הזמן אינו מהווה גורם לחץ. בשיטה זו מבצעים קידוחים עמוקים אל מעבה האדמה מסביב לבית או באזורים שבהם מעריך המדביר נמצאות מושבות של טרמיטים. אל תוך הקידוחים מחדירים בלחץ גבוה  את האבקות, החומר נדבק לגוף הטרמיטים, חודר אל מערכת העיכול שלהם וממית אותם.

בשנים האחרונות משתמשים מדבירים רבים בשיטה של הצבת פיתיונות. את הפיתיונות  הרעילים מניחים בתוך תחנות האכלה ומציבים אותם באזורים שבהם מזהים נגיעות של טרמיטים כמו מעל משקופים, על יד קירות או במקומות מועדים נוספים. הטרמיטים נושאים את המזונות המורעלים אל הקן, הם מאכילים את המלכה ואת תושבי הקן. כאשר המלכה שאכלה את הפיתיון מתה, כל טרמיטים מתפזרים ומחפשים קן חדש.

לסיכום, הטרמיטים גורמים לנזקים אדירים. אם אתם חושדים כי יש טרמיטים בסביבה שלכם, אל תחכו, הזמינו מיד  מדביר מקצועי מומחה להדברת טרמיטים.

 

 

Call Now Button