ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – על התהליך ועל החומרים

בעולם מצויים מאות סוגים של טרמיטים, כמה עשרות מהם הגיעו אל ישראל. הטרמיטים אוהבים לחיות במקומות חשוכים ואפלים, ולכן הם נמצאים במעבה האדמה, במחסנים  בחדרים חשוכים ועוד. הם ניזונים מתאית העץ ואהבים מאוד לחות. הם מסוגלים להגיע לכל מקום, גם לקומות הגבוהות ביותר. ריסוס טרמיטים מונע נזקים כבדים. גיליתם טרמיטים בביתכם? אל תהססו ואל תחכו, פנו מיד אל "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" כדי לבצע ריסוס טרמיטים ולמזער את הנזקים.

 

ריסוס טרמיטים – כדי להיפטר מהם לצמיתות

ריסוס טרמיטים נעשה באמצעות חומרי הדברה אשר חודרים אל מעבה האדמה ופוגעים במושבות הטרמיטים. מדביר מקצועי קודח חורים עמוקים באדמה מסביב לבית, כל חצי מטר כדי לתת מעטפת הגנה טובה. באמצעות הקידוחים הוא מצליח להגיע אל מושבות הטרמיטים ולהרעיל אותם.

  • חשוב לציין הדברת טרמיטים מתבצעת על ידי מכשור המתאים לכך מכונה בלחץ גבוה.

ריסוס טרמיטים מתבצע באמצעות חומרי הדברה ירוקים, חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. כאשר אתם מזמינים מדביר טרמיטים חשוב מאוד לברר באילו חומרים משתמש המדביר והאם הם מאושרים על ידי משרד הבריאות. החדרת חומרים כימיים רעילים לתוך האדמה עלולה לזהם את האדמה ואת הסביבה. הקפידו על ריסוס טרמיטים באמצעות חומרי בדברה ידידותיים ובלתי רעילים.

ריסוס טרמיטים חייב להתבצע מיד כאשר אתם מגלים את הטרמיטים הראשונים בביתכם. הטרמיטים פועלים במהירות ובחשאיות. הם מכרסמים את המשקופים, את הרהיטים, ארונות, שידות וכו'.  אם לא תזמינו מיד ריסוס טרמיטים, ייגרם לכם נזק רב.

במקומות שבהם יודעים כי מצויים בהם טרמיטים, כמו באזור ראשון לציון, אשדוד, בני ברק ועוד, מבצעים ריסוס טרמיטים באדמה עוד בטרם החלה הבנייה. איגוד השמאים מעריך כי דירות הנגועות בטרמיטים נמכרות במחירים נמוכים ממחירי השוק. לכן חשוב לבצע ריסוס טרמיטים באדמה, בטרם החלה הבנייה.

כאשר מגלים טרמיטים ברהיטים יש לאטום את הרהיט באופן הרמטי לבצע ריסוס טרמיטים באמצעות איוד בגז. רק לאחר מספר ימים אפשר לאוורר את הרהיטים.

אל תתפשרו על הטובים ביותר. ריסוס טרמיטים זוהי מלחמה לא פשוטה הדורשת מקצועיות וניסיון. כאשר אתם מזמינים הדברת טרמיטים חשוב מאוד לברר האם המדביר מומחה ובעל ניסיון בתחום הדברת טרמיטים.

 

 

Call Now Button