ריסוס ביתי נגד טרמיטים

ריסוס ביתי נגד טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים קטנים הנחשבים למזיקים הקשים ביותר להדברה. אלו חרקים קטנים החיים במושבות של מיליוני טרמיטים הנמצאות במעבה האדמה או בתוך עצים יבשים. הטרמיטים ניזונים מסוגי עץ שונים וכדי לשבוע הם מכרסמים משקופים, דלתות ועוד מוצרי עץ. קשה לזהות את הימצאות הטרמיטים, וכאשר מזהים אותם רוב הנזק כבר נעשה.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים – ריסוס אפקטיבי או לא?

הדברת טרמיטים היא אחת מהמשימות הקשות ביותר הניצבות בפני המדבירים המקצועיים. הטרמיטים חיים במושבות ענק, הם נמצאים במעבה האדמה, קשה לאתר את המקום של המושבות ורק השמדה טוטלית כל הטרמיטים במושבה, תפתור את הבעיה.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים יפגע בעיקר בטרמיטים החיים מעל לפני הקרקע. גם אם הצלחתם להשמיד את הטרמיטים הנמצאים מעל לפני הקרקע, הבעיה לא תיפתר מאחר ותמיד יגיעו טרמיטים חדשים שנשארו במושבה.

ריסוס מקומי נגד טרמיטים יכול להרוג, לכל היותר, את הטרמיטים הנמצאים במשקוף, בדלת או במוצרי עץ אחרים. אך קיני הטרמיטים מכילים מיליוני טרמיטים ורק פגיעה בקן עצמו תביא לחיסול המושבה. הקושי העומד בפני המדבירים הוא איתור הקן ובחירת שיטת ההדברה המתאימה שתצליח לחדור אל תוך הקן.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים עלול לשמש כחרב פיפיות. מצד אחד תצליחו להשמיד מספר בודד של טרמיטים, אך מנגד השמדת הטרמיטים הבודדים עלולה לעורר את הטרמיטים הנמצאים בתוך האדמה לעלות למקומות גבוהים, לגרום למתקפת טרמיטים ולהגביר את הנזק.

בשוק מצויים מספר תרסיסים להדברת טרמיטים. חשוב לבחור תרסיס ייעודי המתאים למלחמה נגד הטרמיטים. תרסיסים שאינם מיועדים לטרמיטים לא יהיו יעילים ולא יעשו את העבודה. חשוב לזכור כי התרסיסים מכילים חומרים רעילים, לכן יש לבחור רק בתרסיסים המאושרים על ידי משרד הבריאות ולהקפיד על ההנחיות המופיעות על גבי התרסיס.

לא הצלחתם להדביר את הטרמיטים באמצעות ריסוס ביתי? זה הזמן לפנות למדביר מקצועי שידע לפעול במקצועיות ובהצלחה.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים – המניעה היא גם הדברה

באזורים בהם פועלים טרמיטים כדאי לבחור במשקופים ובדלתות המיוצרות ממתכת, הן לדלתות החיצונית והן לדלתות הפנימיות.

אחת לשלושה חודשים כדאי להזיז את הרהיטים ולחפש סימנים המעידים על הימצאות טרמיטים ברהיט.

את רגלי הרהיטים העשויים מעץ, רצוי להניח במרכז של המרצפת ולא על החריצים שבין האריחים. הטרמיטים מגיעים אל הרהיט ממעבה האדמה, מריחים את העץ וחודרים דרך החריצים.

 

 

 

 

Call Now Button