ניטור הטרמיטים

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת טרמיטים

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת טרמיטים זוהי דרך מתוחכמת להילחם בטרמיטים. הטרמיטים הם חרקים קטנים אשר אינם מזיקים לבני האדם, אך גורמים לנזקים כלכליים אדירים. הם ניזונים מתאית העץ, ולכן הם מכרסמים מוצרי עץ. רק מדביר מקצועי,  בעל ניסיון וציוד מקצועי ידע איך להילחם בטרמיטים באמצעים חדשניים ועדכניים כמו למשל ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת הטרמיטים. צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת טרמיטים", כי לנו יש את הכלים ואת הידע לעזור לכם.

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת טרמיטים – כדי להילחם באויב

תחנת ניטור היא גליל עץ הטמון בקרקע אשר אליו מוצמד מוניטור המאותת על נגיעות של טרמיטים כאשר הם נמצאים בקרבתו.

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת טרמיטים הם דרך חדשה ועדכנית במלחמה נגד הטרמיטים. הטרמיטים מחפשים כל הזמן מזון כדי להביא אל המושבה המונה מיליוני טרמיטים. בקרבת הדירה שבה מצויים טרמיטים מציבים תחנות לניטור טרמיטים. בתחנות מניחים פיתיונות. בפעם הראשונה מניחים פיתיונות לא רעילים, כאשר התחנות יאותתו כי הטרמיטים נגסו מהמזון, יניח בהם המדביר, בפעם השנייה, פיתיון מורעל. הטרמיטים לא אוכלים מיד את הפיתיון, אלא נושאים אותו למושבה. כאשר בני המושבה, ובמיוחד המלכה, ניזונים מהפיתיונות המורעלים הם מתים כעבור מספר ימים. חשוב לדעת כי מושבת הטרמיטים מושמדת  רק כאשר מלכת הטרמיטים מתה, אז נוטשים הטרמיטים את המקום ומחפשים מקומות חדשים.

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת הטרמיטים זו עבודה של מקצוענים. רק מדביר מנוסה בתחום ובעל ניסיון בתחום ידע היכן להניח את תיבות הניטור כדי שימשכו אליהן את הטרמיטים.

ניטור הטרמיטים ומערכות הניטור להדברת טרמיטים יכולות לשמש גם כפעולת מניעה.  במקומות שבהם יש טרמיטים ובמיוחד בבתים שהם כבר ביקרו בהם מטמינים את תחנות הניטור. אחת לשלושה חודשים יבצע מדביר מקצועי בדיקה ויחפש סימנים לנגיעות טרמיטים. כך יוכל המדביר לדעת בוודאות אם הטרמיטים חזרו והאם יש צורך לבצע הדברת טרמיטים  מחודשת.

המלחמה בטרמיטים אינה קלה. הטרמיטים הם צבא ענק של חיילים ופועלים ממושמעים המסוגלים לכרסם כמויות אדירות על מוצרי עץ. חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית, מומחית בתחום הדברת טרמיטים.

 

Call Now Button