נזקי הטרמיטים

נזקי הטרמיטים – על הנזקים ועל המלחמה בטרמיטים

הטרמיטים הם חרקים קטנים הדומים לנמלים או לתיקנים. הטרמיטים ניזונים מתאית העץ ולכן הם מכרסמים מוצרי עץ והורסים אותם. נזקי הטרמיטים הם רבים וקשים ובכל מקום שבו יש טרמיטים הם גורמים לנזקים רבים. הם מכרסמים את המשקופים, הם הורסים את הרהיטים ועוד. "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" צבר ניסיון רב בתחום מניעת נזקי טרמיטים. צרו קשר, אנו נוכל לעזור גם לכם.

 

נזקי הטרמיטים – כמה עובדות שלא ידעתם

נזקי טרמיטים נפוצים מאוד בבתים הבנויים מעץ. בית שבסיסו עשוי מעץ עלול להתמוטט ללא אזהרה. הטרמיטים קודחים חורים עמוקים ומחילות בתוך הבתים, כאשר אנו מגלים את  הימצאות הטרמיטים בבית, רוב הנזק כבר נעשה. לכן כדי להימנע מכל נזקי טרמיטים יש להזמין מדביר מקצועי מיד כאשר מגלים את הסימנים הראשונים.

נזקי טרמיטים נפוצים מאוד ברהיטים ובמוצרים העשויים מעץ. הטרמיטים מכרסמים את הרהיטים ובונים מחילות בתוך הרהיטים. כמו במקומות אחרים גם ברהיטים, נזקי טרמיטים מתגלים כאשר רוב הנזק כבר נעשה. מומלץ להזמין מיד מדביר מקצועי כדי למנוע את המשך הנזקים ולמזער אותם.

תושבים רבים באזור ראשון לציון ואשדוד מתלוננים על נזקי טרמיטים. באזורים אלו יש מושבות רבות וגדולות של הטרמיטים המכלים רהיטים, משקופים, מסגרות עץ ועוד. שמאי נדל"ן מעריכים כי נזקי טרמיטים משפיעים על מחירי הדירות ומורידים את ערכן.

 

נזקי טרמיטים – איך להילחם בטרמיטים

המלחמה בטרמיטים אינה פשוטה, רק מדביר מקצועי בעל ניסיון וציוד מיוחד יצליח להילחם בטרמיטים ולמנוע נזקי טרמיטים. בתחילה יש לאתר את הקן ולאחר מכן לקדוח לתוכו ולהטמיע בו חומרי הדברה.

כאשר מבצעים הדברת טרמיטים בצורה בלתי מקצועית עלולים לגרום לנזקים רבים נוסף על נזקי הטרמיטים. עבודה בלתי מקצועית עלולה לפגוע במערכות החשמל, בקווי התקשורת  בצנרת המים, לגרום לנזילות ולרטיבות ואפילו לסדוק את אריחי החרסינה.

לפני שמזמינים הדברת טרמיטים מומלץ לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים. אך חשוב לא  להתפתות למחירים זולים במיוחד. מחירים זולים עלולים לאותת על מדביר בלתי מקצועי ועל שימוש בחומרי הדברה זולים. נזקי טרמיטים עלולים להגיע לסכומי כסף גבוהים, כדי למנוע אותם אסור להתפשר על מדביר בלתי מקצועי ובלתי מיומן.

 

Call Now Button