מלכת הטרמיטים

מלכת הטרמיטים – המטרה: להרוג את המלכה!

הטרמיטים הם חרקים חברתיים החיים במושבות מתחת לאדמה. מלכת הטרמיטים  מקדישה את כל חייה להרחבת המושבה. בן זוגה המלך מפרה אותה בערך כל עשרה ימים והיא מסוגלת להטיל כשלושים אלף ביצים ביום אחד ועשרה מיליון טרמיטים בשנה. הדברת טרמיטים אינה פשוטה, רק כאשר  משמידים את מלכת הטרמיטים, משמידים את הקן.  "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" צבר ידע וניסיון רב בהדברת טרמיטים. צרו קשר כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהידע ומהניסיון רב השנים.

 

מלכת טרמיטים – חמש עובדות שלא ידעתם

הטרמיטים חיים בהיררכיה מעמדית מסודרת. בראש המושבת עומד מלך ובת זוגו מלכת הטרמיטים. מתחתם מצויים הטרמיטים הפועלים והחיילים. הטרמיטים הפועלים דואגים במרץ לשרת את מלכת הטרמיטים, לספק לה מזון, לשמור על ההיגיינה במושבה ולעזור למלכה ליילד את הביצים. הטרמיטים החיילים אחראים על שמירת המושבה ועל ביטחון הפועלים. בדרך כלל הם מגנים על המושבה מפני פלישה של טרמיטים זרים.

הטרמיטים חיים מתחת לאדמה. בדרך כלל עד אשר אנו מגלים את הנזק שגרמו לנו הטרמיטים איננו מודעים להימצאות של מושבת טרמיטים בסמוך למקום המגורים שלנו.

מלכת הטרמיטים והמלך הם המייסדים של המושבה. הם חופרים מחילות עמוקות באדמה ומתחילים בפעולות של פרייה ו רבייה. מלכת הטרמיטים מטילה ביצים שמהם בוקעים הטרמיטים הפועלים והחיילים, אך אחת לכמה שנים יולדת מלכת הטרמיטים את דור ההמשך של המלכים. מלכת הטרמיטים והמלך החדשים עוזבים את המושבה ויוצאים להקים מושבת טרמיטים חדשה.

מלכת הטרמיטים, כאמור, נמצאת כל הזמן במושבה במעבה האדמה. הדרך היחידה שבו אנו עשויים לראות את מלכת הטרמיטים ואת המלך היא אחת למספר שנים במחול הכלולות. זהו  הזמו שבו יוצאים דור ההמשך של המלכים מהמושבה כדי לבנות מושבה חדשה, הם מתחלקים לזוגות, בונים את הקן החדש ומתחילים בהזדווגות במטרה להרבות את  המושבה.

כדי להשמיד את הטרמיטים יש  צורך להרוג את מלכת הטרמיטים. מדביר מקצועי קודח מסביב למושבות חורים עמוקים ומטמיע בתוך המושבה את חומרי ההדברה. כאשר  מלכת הטרמיטים מתה, מתפזר הקן והטרמיטים עוברים לחפש מקומות אחרים לקנן בהם.

 

 

 

 

 

Call Now Button