יש לכם טרמיטים

טרמיטים, כך תקדימו רפואה למכה

הטרמיטים הם אחד המזיקים הקשים ביותר להדברה. כדי להילחם בהצלחה בטרמיטים רצוי לבצע את ההדברה עוד לפני בניית הבית. הטרמיטים חיים במושבות מתחת לאדמה ומבצע ההדברה שלהם יקר ומסובך יחסית להדברה של מזיקים אחרים. ליווי של מדביר מקצועי בתהליך בניית הבית יכול לחסוך לכם כסף רב ועגמת נפש רבה. הסיכוי להימצאות טרמיטים לאחר ביצוע הדברה בתוך תהליך הבנייה הוא קטן מאוד.

טרמיטים – כך תקדימו רפואה למכה

 

הטרמיט הם חיידקים קטנים וחיוורים הניזונים ממוצרי עץ. הם אוכלים רהיטים, משקופים, דלתות ועוד. מוצרי העץ אולי לא ייראו לכם במבט ראשון כנגועים בטרמיטים, אך ככל שתזהו את הימצאות הטרמיטים מוקדם יותר, כך תוכלו לצמצם את הנזקים לרכוש, את ההוצאות למדביר ואת תיקון הנזקים.

אם שמעתם על הימצאות טרמיטים בסביבה הקרובה למקום המגורים שלכם, הקדימו רפואה למכה והזמינו מיד מדביר מקצועי מומחה בתחום. הטרמיטים הם חרקים נודדים. אם הם הגיעו אל השכנים שלכם, מרב הסיכויים שהם גם הגיעו אליכם. אם הם עדיין לא הגיעו, הם יגיעו בהקדם.

שימו לב לסימנים המעידים על הימצאות הטרמיטים. הופעה של מצבורי חול ואבק סמוך למשקופים או לרהיטים או מציאת זוגות כנפיים שקופות בפינות הבית מהווים סימן לקיום של מושבת טרמיטים בסביבת המגורים שלכם.

נסו לדקור את המשקוף או את הרהיט במברג. אם  הטרמיטים נמצאים, המברג יחדור בקלות אל תוך המשקוף או הרהיט האכול.

אם הבית שלכם מכיל אלמנטים רבים מעץ ואם אתם גרים באזור החוף או בדרום הארץ רצוי להזמין מדביר מקצועי אחת לשנה עד שנתיים כדי לבצע הדברה ולהקדים רפואה למכה.

טרמיטים – מהי שיטת ההדברה היעילה

חיסול טרמיטים מעל פני השטח לא יפתור את הבעיה. כדי להשמיד באופן מוחלט את הטרמיטים יש להשמיד את כל הקן השוכן במעבה האדמה.

השיטה היעילה ביותר למלחמה בטרמיטים היא קידוח לאורך קירות במבנה והזרקה של חומרי הדברה ייעודיים היישר אל מעבה האדמה. רק כך אפשר יהיה להשמיד את כל הקן וגם ליצור קו הגנה שימנע את ההתקרבות של החרקים אל המבנה.

אם יש לכם משקופים נגועים בבית, יש להזריק חומר הדברה היישר אל תוך המשקוף כדי להשמיד את הטרמיטים הפעילים בתוכו.

רק מדביר מנוסה ומקצועי שצבר ניסיון בתחום של הדברת טרמיטים ידע להתמודד בהצלחה ולפתור את הבעיה. חשוב לדעת כי הדברת הטרמיטים שונה מהדברה של מזיקים אחרים, ולכן הידע, הניסיון והמומחיות של המדביר קריטיים להצלחת ההדברה.

 

 

 

 

 

Call Now Button