חומר הדברה לטרמיטים

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים

 

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים הוא חומר המאושר על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. בעבר, הייתה המלחמה נגד טרמיטים מבוססת על חומרים כימיים רעילים אשר זיהמו את מקורות המים, הרעילו את האדמה ופגעו בתושבים ובאיכות הסביבה. פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים הוא בעל רעילות נמוכה הפועל נגד הטרמיטים בהצלחה. "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" צבר ניסיון רב בתחום הדברת טרמיטים, כל החומרים  מאושרים על ידי משרד הבריאות.


 

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים – על היתרונות הרבים

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים הוא חומר השייך לקבוצת חומרי ההדברה בעלי רעילות נמוכה ובעלי השפעה מועטת על הסביבה. פרמיס 350 פוגע במערכת העצבים של הטרמיטים, גורם לבלבול, לחולשה, הם אינם ממשיכים לחפור מחילות ולחפש מזון וכעבור מספר ימים הם מתים.

בעבר כאשר השתמשו בחומרים כימיים רעילים להדברת טרמיטים, היוו החומרים האלו סכנה לבני האדם, לחיות המחמד וזיהמו את הסביבה. החומרים הרעילים חלחלו אל מי התהום, זיהמו את הסביבה וגרמו לנזקים אקולוגיים ארוכי טווח.

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים הוא חומר חדיש, יחסית, המבצע את השמדת הטרמיטים באותה יעילות שמבצעים חומרי ההדברה הרעילים והמסוכנים. בשונה מהחומרים הרעילים, פרמיס 350 אינו מסוכן לבני האדם, מונע את זיהום הסביבה ואינו פוגע בבני האדם. כאשר מבצעים הדברת טרמיטים באמצעות פרמיס 350, אין צורך לעזוב את הבית.

פרמיס 350 חומר הדברה לטרמיטים עובר דרך מערכת העיכול של הטרמיטים. זהו חומר  הדברה מיוחד לטרמיטים המכיר את אורח החיים שלהם ופועל על פיו. הטרמיטים  נוהגים לתקשר בניהם באמצעות ליקוק. בדרך אל הקן עוברים הטרמיטים דרך חגורת ההגנה שיצר המדביר, והפרמיס שהחדיר המדביר מסביב לבית נדבק לגופם. כאשר הם מגיעים אל הקן, מלקקים אותם הטרמיטים האחרים, הם בולעים את החומר ומתים לאחר מספר ימים.

קן הטרמיטים מושמד רק כאשר מלכת הטרמיטים מתה. כאשר חוזרים הטרמיטים מעבודתם, מלקקת המלכה אותם כדי לתקשר אתם. כאשר המלכה מלקקת את חומר ההדברה פרמיס 350 הדבוק לגופם היא מתה וכל הקן מתפזר.

 

Call Now Button