המדריך המלא להדברה

הדברת טרמיטים – המדריך המלא להדברה יעילה!

טרמיטים הם חרקים החיים בקינים קטנים במעבה האדמה וניזונים מתאית העץ. הטרמיטים הפכו למכת מדינה, הם פוגעים ברכוש של האדם, מזיקים לרהיטי עץ, ממוטטים משקופים ומורידים את ערך הדירות בכל מקום שבו הם נמצאים. הדברת טרמיטים נעשית במספר שיטות, רק מדביר מקצועי ידע לאבחן במדויק את הבעיה ולהתאים לכל מקום את שיטת ההדברה היעילה ביותר.

הדברת טרמיטים – מהם הסימנים המעידים על הימצאות הטרמיטים

כאשר אתם שומעים רשרוש וקולות מתוך הרהיטים שבבית, ייתכן מאוד כי הטרמיטים פועלים בתוך הרהיטים שלכם. הטרמיטים אוכלים את הרהיטים מפנים ופעולת האכילה גורמת לרעשים ולרשרושים שאותם אתם שומעים.

הצטברות נסורת היא תופעת לוואי הנוצרת כתוצאה מאכילת הרהיטים. אם גיליתם ערימה של נסורת על יד הרהיט או על ידי המשקוף, יותר מפעם אחת, הזמינו מיד מדביר מקצועי מומחה בתחום הדברת טרמיטים.

אם אתם מגלים בבית חרקים קטנים וחיוורים המזכירים תיקנים קטנים או נמלים קטנות, אך הם חסרי כנפיים ועיניים, סביר להניח כי אלו טרמיטים.

הדברת טרמיטים – מהם שיטות ההדברה הנפוצות

ריסוס נגד טרמיטים באמצעות חומרי הדברה כימיים רעילים נעשה כאשר חושד המדביר כי במקום שוכנת מושבה גדולה של טרמיטים המכילה מאות או אלפי טרמיטים. השימוש בריסוס עובד במהירות, ולכן משתמשם בו כאשר יש חשש שהטרמיטים יצליחו לגרום לנזקים גדולים בזמן הקרוב. חשוב להשתמש רק בחומרי ריסוס כימיים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

אבקות רעילות נגד טרמיטים מכילות מינון נמוך יותר של חומרי הדברה ומתאימות לשימוש כאשר הזמן אינו מהווה גורם הלוחץ לפעילות מהירה. את האבקות מפזרים מסביב לקן של הנמלים או מסביב לבית. באמצעות מקדחה מיוחדת מחדירים את האבקות הרעילות אל תוך מעבה האדמה עם דגש מיוחד על האזורים שבהם מעריך המדביר נמצאים הטרמיטים. כדי להצליח בתהליך זה יש צורך בידע מקצועי ובשימוש בציוד מיוחד. לא כל מדביר ידע לבצע הדברת טרמיטים באמצעות קידוח, לכן חשוב לבחור מדביר מיומן ומקצועי.

שיטה נוספת של הדברת טרמיטים היא הדברה באמצעות פיתיונות. את הפיתיונות טובלים בתוך רעל ומפזרים בבית או בחצר. הטרמיטים ייקחו את הפיתיונות המורעלים אל הקן, יאכלו אותם, חלקם ימותו וחלקם יתפזרו מהר מאוד מהשטח.

 

 

Call Now Button