הדברת טרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים מחיר

אתם מתיישבים לכם בסוף יום עבודה, מתרווחים על הספה החדשה, אבל פתאום אתם שומעים רעשים מתוך שולחן הסלון שלכם. בהתחלה אתם מתעלמים, אומרים לעצמכם שאתם בטח עייפים מכל היום שעבר עליכם וכעת כדאי לעצום קצת עיניים ולהירגע, אך הרעש ממשיך. אם אתם מתקרבים אל השולחן והרעש ממשיך, כדאי לכם להזמין מדביר מקצוען כבר עכשיו. על אף שהרעש נשמע קטן ומרוחק, כנראה שאתם חולקים את שולחן הסלון שלכם עם משפחת טרמיטים, והרעש ייפסק רק כאשר הם יסיימו לאכול את השולחן שלכם ויעברו לרהיט העץ הבא שיש לכם בבית. לפני שהם ממשיכים, זה הזמן לברר על הדברת טרמיטים עלות ומחיר.

הדברת טרמיטים – הפרטים שכדאי לדעת

היכרות ראשונית

הטרמיטים הם חרקים משפחתיים החיים יחדיו במושבה גדולה. את הבאת המזון מנהלים הפועלים, אך בתוך המושבה יושבת המלכה ומטילה ביצים נוספות שנועדו להגדיל את המשפחה ולספק פועלים נוספים שיגדילו את מלאי האוכל וכך המשפחה גדלה וגדלה. הטרמיטים אינם אוהבים אור שמש וקרינה, ולכן יבנו לעצמם מנהרות ומחילות בהם יוכלו להסתתר ומהן יוכלו לצאת בכדי לאכול כל פריט העשוי מעץ הנמצא בסביבתם.

נזק אפשרי

הפריטים שבסכנה אינם שולחן הסלון שלכם בלבד. אף על פי שהטרמיטים מעכלים מוצרי עץ, הם יפנו גם אל כל מוצר שבתוכו קיים עץ. כך ישנה סכנה למשקופי דלתות, ארונות, מגירות, שידות ואפילו לקערות עץ הנמצאות במטבח. הטרמיטים מעכלים את העץ ומותירים קליפה חיצונית של המוצר בלבד, כך שלפני שתוכלו לשים לב תיוותרו עם קליפה שתתמוטט במגע קל ביותר.

הדברת טרמיטים עלות ומחיר

הדברת טרמיטים היא אחת ההדברות היקרות ביותר מבין סוגי ההדברות השונות. זוהי הדברה הדורשת ציוד מקצועי יקר, חומרי הדברה מיוחדים ויקרים ומעל הכול ידע רב וניסיון רב שנים של המדביר. הדברת טרמיטים מצריכה קידוחים באדמה או במשקופים והחדרת חומרי הדברה באמצעות פיתיונות ושיטות שונות. אל תתפתו למחירים זולים של הדברת טרמיטים, לעתים מאחורי מחיר זול מסתתר מדביר חסר ניסיון שלא יצליח למגר את הטרמיטים מביתכם. אם לא תזמינו את המדביר הטוב ביותר, הטרמיטים יחבלו ברכוש שלכם ויגרמו לכם לנזק כלכלי רב.

הדברת טרמיטים עלות ומחיר – לפי מה נקבע המחיר

הדברת טרמיטים מתבצעת בשתי דרכים. הדרך האחת היא באמצעות קידוח במשקופי העץ בבית והחדרת חומרי הדברה לתוכם והדרך השנייה היא באמצעות הטמעת חומרי ההדברה בעומק האדמה כדי למגר לתמיד את קן הטרמיטים. לעתים כדי להצליח במבצע ההדברה יש לבצע את שתי הדרכים יחד.

הטרמיטים חיים במושבות המכילות מיליוני טרמיטים ונמצאות במעבה האדמה. רק חיסול מוחלט של קן הטרמיטים יבטיח שהם לא ישובו אל הבית. המדביר המקצועי קודח חורים עמוקים באדמה מסביב למבנה הנגוע ומחדיר לתוכם חומרי הדברה.

אחד החומרים היעילים ביותר נגד הדברת הטרמיטים הוא פרמיס 350. זהו רעל איטי המוחדר אל האדמה, הטרמיטים אוספים אותו כפיתיון ומביאים אותו אל הקן. כאשר המלכה אוכלת או רק מלקקת את החומר היא מתה. מות המלכה יגרום לנדידת הטרמיטים ולחיפוש אחרי מקום חדש לבניית הקן.

הדברת טרמיטים עלות ומחיר נקבעת לפי מספר פרמטרים, גודל הדירה, היקף המבנה, מספר הקידוחים שצריך המדביר לבצע והכמות של חומר ההדברה. חומרי ההדברה המיועדים להדברת הטרמיטים יקרים הרבה יותר מאשר חומרי הדברה אחרים וזה כמובן מתבטא במחיר ההדברה.

מחירי הדברת טרמיטים נעים בין אלפיים שקלים לדירה ממוצעת ויכולים להגיע גם לחמשת אלפים ואפילו יותר בהתאם לתנאים המשתנים. כאשר אתם מתעניינים על הדברת טרמיטים עלות ומחיר, כדאי לעשות סקר שווקים, להשוות מחירים על בסיס נתונים שווים, אך לעולם לא כדאי לבחור מדביר רק לפי המחיר, אלא לפי המלצות ואיכות העבודה.

 

 

 

 

Call Now Button