הדברת טרמיטים המלצות

הדברת טרמיטים המלצות וטיפים

אם אתם שומעים כרסום העולה מדי פעם מרהיטי העץ שלכם, כנראה שאלו לא רוחות רפאים. אם אינכם מכירים את משפחת הטרמיטים – זהו הזמן הנכון עבורכם להכיר את הבעיה וכך לדעת היטב כיצד ניתן להתמודד איתה. הטרמיטים הם חרקים החיים יחדיו במושבה וניזונים ממוצרי עץ מכל הסוגים. הטרמיטים מעכלים את העץ מבפנים לאורך זמן, עד שיום אחד החפץ מתפרק כולו וניתן לראות שכולו נאכל – ורק הקליפה החיצונית עדיין נותרה. למרות החשש והפחד – אין צורך להיבהל. ניתן לטפל בטרמיטים ולהיפטר מהבעיה, מומלץ לחפש הדברת טרמיטים המלצות כדי להיות בטוחים שאתם אכן מטופלים על ידי מדביר המתמחה בבעיה.

 

הדברת טרמיטים המלצות נכונות

מומחיות

חובה עליכם לפנות למדביר המתמחה בנושא של טרמיטים. אמנן ישנם מדבירים רבים בארץ אשר יוכלו לטפל עבורכם בבעיות תיקנים, נמלים ואפילו מעופפים שונים, אך טרמיטים הם בעיה ברמה אחרת לגמרי. אם לא מטפלים בבעיה כראוי, עלול להיגרם לביתכם נזק בלתי הפיך. בחנו היטב האם המדביר שלכם מודע לגודל הבעיה ומכיר את דרכי הטיפול בה.

 

שיטת טיפול

חשוב ביותר לבחור שיטת טיפול שאינה מזיקה לבני האדם הגרים בבית. עד שנות התשעים היו משתמשים להדברת טרמיטים באמצעים זרחניים, אך לאחר שהתגלו הנזקים הפוטנציאליים לבני האדם שבסביבה נאסר השימוש בחומרים אלו. מסיבה זו, חשוב לבדוק שהמדביר מתכנן להשתמש בחומרים מיוחדים המזיקים לאוכלוסיית הטרמיטים בלבד ושמאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות והגנת הסביבה.

 

תהליך

כאשר אתם נכנסים לתחילת התהליך של הדברת טרמיטים, חושב להכיר את אורך התהליך. מאחר ומשתמשים בחומרים מיוחדים לטרמיטים שנועדו להרעיל את המושבה כולה, אורך ההדברה לוקח זמן. רצוי להתארגן לכך מראש ולהיאזר באורך רוח בזמן ההמתנה לסיום ההדברה. בכדי שההדברה תיחשב למוצלחת ואוכלוסיית הטרמיטים אכן תסולק לצמיתות – יש לבחון את התוצאות לאורך תקופה ולהניח למדביר לוודא את התוצאות מספר פעמים.

מחיר

גם בתחום הדברת הטרמיטים, כמו בכל תחום אחר, רצוי לוודא שאתם מקבלים את הצעת המחיר הטובה ביותר ביחס לתמורה. בררו עם מספר מדבירים על הצעות אפשריות, חומרים בהם הם משתמשים והיתרונות שבהם. כך תוכלו לקבל בחירה מושכלת ומתאימה עבורכם.

הדברת טרמיטים היא עבודה למקצוענים, צרו קשר עם "המרכז הישראלי להדברת טרמיטים", אנו יכולים לעזור לכם!

 

 

Call Now Button