הדברת טרמיטים בראשון לציון

הדברת טרמיטים בראשון לציון – כל מה שצריך לדעת

בימים אלו ממש ראשון לציון מקבלת תנופת פיתוח אדירה. בניינים חדשים נבנים בכל פינה, חולות ראשון הידועים מתכסים לאט בבניינים, גינות ושכונות חדשות, וכל אותן דירות מאוכלסות במשפחות צעירות שמגיעות להגשים את החלום של דירה משלהן בישראל. אך מה עושים במידה והגעתם לדירת חלומותיכם ואתם שומעים רעשי כרסום מכל פינה? יכול להיות שהיישר מהחולות של הסביבה הגיעו לבקר בבניין משפחות שלמות של טרמיטים, ואם זה המצב אתם צריכים לצאת למלחמה נגדם בכדי להציל את הבניין שלכם כל עוד הדבר אפשרי. זה בדיוק הזמן עבורכם לברר על הדברה בראשון לציון ולהיפטר מהטרמיטים במהירות ולצמיתות.

הדברת טרמיטים בראשון לציון – המדריך השלם

 

דע את האויב

הטרמיטים נראים בתחילת דרכם כחרקים חיוורים ובעלי כנפיים, אך עם התפתחותם הם משנים את צבעם לחום- אדמדם וניתן לזהותם בקלות. הטרמיטים נמנעים מחשיפה לשמש, כך שכנראה לא תראו אותם מתרוצצים ברחבי הבניין שלכם, אבל תוכלו לשמוע את הרעשים אותם הם משמיעים בעת שהם מעכלים את העץ בכל פינה. חשוב לטפל בבעיה במהירות שיא, מאחר ומלכת הטרמיטים מטילה במחזור של כעשרה ימים מאות ביצים – מה שאומר שאוכלוסיית הטרמיטים מכפילה את עצמה לכמויות מבהילות.

בחירת שיטת ההדברה

מאחר והטרמיטים הם חרקים חמקניים מטבעם, יש לבחור את שיטת ההדברה המותאמת אליהם בקפידה רבה. בשוק ההדברה קיימות שיטות כגון: קדיחת חורים ברצפה והזרקת חומרי הדברה, פיזור עשן ישירות לתוך המושבה, תחנות האכלה מורעלות ושיטות נוספות. מומלץ לשבת עם מדביר מומחה לפני תחילת התהליך ולהבין מה ההשלכות של כל אחת משיטות ההדברה, החל מהבטיחות של בני הבית וכלה באסתטיקה לאחר סיום ההדברה.

מקצוענות

הדברת טרמיטים יכולה להיות מסובכת, קשה במיוחד ולהתפרס על פני תקופה. אם הבעיה שלכם היא אכן טרמיטים, וודאו שאתם פונים למדבירים בעלי ניסיון בתחום, שעובדים שנים במקצוע וטיפלו בעבר בקיני טרמיטים במקומות נוספים. הצלחות קודמות יכולות להוכיח כי המדביר אליו פניתם יוכל לתת לכם מענה מתאים ולסלק את הבעיה המטרידה מחייכם אחת ולתמיד.

מחפשים הדברת טרמיטים בראשון לציון? צרו קשר עם המרכז הישראלי, צברנו ניסיון רב בתחום, נוכל לעזור גם לכם!

 

 

 

Call Now Button