הדברת טרמיטים בחולון

הדברת טרמיטים בחולון – הרגע המתאים
יש המון דברים בחיינו שאנו מעדיפים לדחות. הכנת שיעורי בית, שיחה לבוס, תיקונים שונים בבית, אבל יש דברים שצריך לעשות באותו הרגע – הדברת טרמיטים בחולון הוא בהחלט אחד הבולטים ברשימה. אף על פי שהיינו רוצים לטמון את הראש בחול ולהתעלם מהבעיה, הטרמיטים אינם מאפשרים לנו את המותרות שבדבר. בכל מספר ימים מכפילים הטרמיטים את מספרם וגורמים נזק גדול יותר לבית המגורים שלכם – עד שלא יוותר בו אף חפץ מעץ שניתן לאכול ולהרוס. כדי להימנע מנזק מצטבר עצום – בררו כבר עכשיו על הדברת טרמיטים בחולון והתייצבו מול הבעיה בכדי לפתור אותה לצמיתות.

הדברת טרמיטים בחולון – שלב אחרי שלב
זיהוי הבעיה
בתור התחלה, חשוב לוודא שהבעיה שלכם היא אכן טרמיטים. ניתן לזהות אותם על ידי התעלות שאותן הם בונים בכדי להגיע לחפצים השונים מהם הם ניזונים. אם תבחינו בתעלת בוץ המגיעה היישר אל המשקוף שלכם, כנראה שאתם בבעיית טרמיטים. אל תחכו לפגוש אותם פנים אל פנים, הטרמיטים שונאים את אור השמש ולכן בונים את המחסה והתעלות שלהם כך שיוכלו להימנע ממנו לחלוטין.
טיפול
אחת השיטות המומלצות ביותר להדברת טרמיטים היא באמצעות הרעלתם. בכדי לעשות זאת ניתן לקדוח ברצפה חורים קטנים, בכל חצי מטר באזור בו נמצאת המושבה. את החורים הללו יש למלא בחומרי הדברה ייחודיים המותאמים במיוחד עבור טרמיטים ואינם מזיקים לבני הבית. בכדי שהזרקת החומרים תהיה מדויקת ישנה מכונה הבנויה לצרכים אלו בדיוק. לאחר הזרקת החומר יש להמתין בסבלנות ולבחון שהמושבה כולה אכן הורעלה, שמלכת הטרמיטים אינה מסוגלת להטיל ביצים נוספות וכך ניתן להיות בטוחים שהבעיה נפתרה.
העלמת הסימנים
כעת יש לבחון כל פריט עץ האם הוא נגוע בטרמיטים. אם כן, אין ברירה אלא להיפטר ממנו ויפה שעה אחת קודם. אם הפריטים אינם נגועים ניתן להשאירם בבית. בכדי להעלים כל זכר להדברה יש למלא את החורים הקטנים שנקדחו לצורך הזרקת חומרי ההדברה, כך שלאחר סיום התהליך הטרמיטים יישארו זיכרון רחוק ואתם תוכלו לחזור ולהירגע בביתכם הנקי מחרקים.
מחפשים הדברת טרמיטים מקצועית? מצאתם! צרו קשר עם "המרכז הישראלי ", נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי!

Call Now Button