הדברת טרמיטים בדרום

הדברת טרמיטים בדרום – עבודה של מקצוענים!

הטרמיטים הם מזיקים קטנים הניזונים מחומרי העץ, הם תוקפים את מוצרי העץ בבית וגורמים נזק רב לרכוש.  מבין כל סוגי ההדברות, הדברת טרמיטים בדרום, ובכל מקום, היא ההדברה המורכבת והקשה ביותר. כדי להדביר בהצלחה את הטרמיטים יש להכיר את אורח החיים של הטרמיט. רק חברה מקצועית שצברה ידע וניסיון רב תצליח להדביר את הטרמיטים בהצלחה.

הדברת טרמיטים בדרום – שישה דברים שחשוב לדעת

הטרמיטים הם חיידקים קטנים החיים במושבות גדולות במעבה האדמה. הם ניזונים ממוצרי עץ ולכן הם אוכלים את הדלתות, את המשקופים, את ידיות עץ ואת רהיטי העץ המצויים בבית. בארצות הברית נזקי הטרמיטים מגיעים למיליוני דולרים בשנה, גם בישראל הטרמיטים מתפשטים לאזורים רבים, בצפון, במרכז, בשפלה ובמיוחד בדרום הארץ.

אם גיליתם בבית מצבורי חול קרוב למשקופי הדלתות, אם ניסיתם להחדיר מברג אל עובי המשקוף והוא חדר כמעט ללא התנגדות או אם מצאם זוגות כנפיים שקופות מפוזרות בבית, כנראה שהטרמיטים פשטו על הבית שלכם.

הדברת טרמיטים בדרום מתבצעת באמצעות קדיחת חורים במשקופי עץ והזרקת חומרי הדברה לתוכם. אך חשוב לדעת כי מבצע הדברת הטרמיטים לא יושלם עד אשר נצליח לבער את קן הטרמיטים הנמצא בעומק האדמה.

השיטה הנפוצה לחיסול קיני הטרמיטים היא באמצעות קידוח עמוק הנעשה בציוד מיוחד לאורך קירות הבית. אל תוך הקידוחים מזריקים היישר אל מעבה האדמה חומר הדברה מיוחד נגד טרמיטים. בדרך זו מקווה המדביר להגיע אל קיני הטרמיטים, להשמיד אותם וליצור שכבת הגנה שתמנע מהטרמיטים להתקרב אל הבית.

ככל שמזהים מוקדם יותר את הימצאות הטרמיטים בבית, כך סיכויי ההצלחה של ההדברה עולים. אם שמעתם על הימצאות טרמיטים בסביבת המגורים שלכם, כדאי להקדים רפואה למכה ולהזמין מומחה בתחום הדברת טרמיטים כדי שימנע את חדירת הטרמיטים אל הבית. אם יש לכם הרבה רהיטי עץ בבית, כדאי להזמין מומחה להדברת טרמיטים אחת לשנתיים. אם יגלה המדביר סימנים להימצאות הטרמיטים, הוא ידביר אותם מיד.

הדברת טרמיטים בדרום ובמקומות נוספים דורשת ציוד יקר ועדכני, ידע וניסיון רב. הדברת טרמיטים מתבצעת באמצעות חומרים כימיים חריפים, מדביר מנוסה ידע לתת לכם הנחיות איך להיערך לקראת ההדברה ואיך לנהוג לאחריה.

 

 

 

Call Now Button