הדברת טרמיטים – איך להקדים רפואה למכה

הדברת טרמיטים – הקדימו רפואה למכה

הטרמיטים הם חרקים קטנים הגורמים נזקים כבדים לבית ומסוג החרקים הקשים ביותר להדברה. קיני הטרמיטים נמצאים בעומק האדמה, קשה להגיע אליהם וקשה להדביר אותם, לכן כדאי להקדים רפואה למכה ולבצע הדברת טרמיטים עוד לפני בניית הבית, במיוחד אם אתם גרים באזורים הנגועים בטרמיטים.

הדברת טרמיטים – על החרק ועל המלחמה בו

הטרמיטים הם חרקים קטנים החיים במושבות ענקיות המסוגלות להכיל מיליוני טרמיטים. הם מקננים בעומק האדמה או בתוך עצים יבשים. הטרמיטים אינם מהווים סכנה לבני האדם, אך הבעיה היא בנזק שהם גורמים לרכוש. הם ניזונים מסוגי עץ שונים, הם אוהבים לאכול דלתות, משקופים, ידיות עץ ועוד וכך הם גורמים נזקים כבדים לכל מוצרי העץ שבבית.

ככל שמזהים מוקדם יותר את הטרמיטים, כך הדברת הטרמיטים תהיה יעילה יותר. אם שמעתם כי באזור שבו אתם גרים יש טרמיטים, אם הבחנתם בטרמיטים בחצר, הקדימו רפואה למכה והזמינו חברת הדברה מקצועית שתבצע מספר פעולות מנע שיצליחו למנוע את חדירת הטרמיטים אל הבית שלכם.

הדברת טרמיטים – איך תזהו את הטרמיטים?

את הטרמיטים קשה לזהות מאחר והם פועלים בשעות החשיכה ונעים במנהרות נסתרות, אך יש מספר סימנים המעידים על הימצאות הטרמיטים.

אם מצאתם ערמות חול קטנות סמוך למשקופים או לפינות החדר, יש סיכוי כי הטרמיטים כבר התחילו לאכול את הרהיטים שלכם.

נסו לדקור עם מברג את החיבור שבין המשקוף לדלת. אם המשקוף יחדור בקלות, הוא כנראה נפגע מטרמיטים שאכלו אותו מבפנים.

גם מציאת זוגות כנפיים שקופים בכל הבית הם עדות להימצאות טרמיטים בבית.

הדברת טרמיטים – איך אפשר להילחם בהם?

הטיפול היעיל ביותר הוא הדברת טרמיטים לפני בניית הבית או במהלך השיפוץ. הטיפול המקדים עשוי לחסוך לכם כסף רב ונזקים כבדים בעתיד.

גיליתם טרמיטים בבית? מדבירים מקצועיים קודחים חורים בעזרת ציוד מיוחד לאורך הקירות של הבית. אל החורים הם מזריקים חומרי הדברה מיוחדים נגד טרמיטים. מטרת המדבירים היא להגיע אל הקן השוכן בעומק האדמה ולהרעיל את הטרמיטים הנמצאים בו. רק פגיעה בקן הטרמיטים תחסל את הבעיה.

 

Call Now Button