הדברה טרמיטים

הדברה טרמיטים – איך נוכל לנצח במלחמה?

טרמיטים הם חרקים קטנים הדומים לנמלים, הם מתרבים במהירות וניזונים מתאית  העץ. הטרמיטים פועלים בשיטה שיטתית ומאורגנת ועלולים לגרום לנזקים כבדים לרהיטים, למשקופים, למסגרות החלונות ועוד. רק מדביר מקצועי ידע להשיב מלחמה ולהרחיק את הטרמיטים מביתכם. בביתכם יש טרמיטים? צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" כי אנו מובילים בתחום של טרמיטים הדברה במכשור המתאים לכך מכונה בלחץ גבוה.

טרמיטים הדברה – שבעה דברים על התהליך

טרמיטים הדברה מתבצעת באמצעות מכונות מקצועיות בעלות לחץ אדיר. המכונות  מסוגלות להחדיר כמות עצומה של חומרי הדברה אל מתחת לאדמה. כדי להגיע אל מתחת לאדמה יש צורך לקדוח מסביב לבית, בערך כל חצי מטר, חורים עמוקים כדי להחדיר בהצלחה את חומרי ההדברה אל מעבה האדמה. חשוב לדעת כי ריסוס ידני לא מסוגל להחדיר כמות גדולה של חומרי ההדברה, ולכן הוא לא יצליח לתת מענה לבעיה.

טרמיטים הדברה מתבצע באמצעות חומר מיוחד הנקרא פרמיס 350. חומר זה מרעיל את הטרמיטים באופן איטי. הטרמיטים אינם מזהים את הקשר שבין החומר המוחדר  לבין המוות.

טרמיטים הדברה מתבצע בהצלחה רק כאשר משמידים את המלכה. המלכה עומדת בראש המושבה ותפקידה הוא להטיל ביצים. כאשר מגיעים אל המלכה או כאשר מצליחים למנוע ממנה מזון, זה רק עניין של זמן קצר עד אשר הטרמיטים יעזבו את במקום.

טרמיטים הדברה מתבצע באמצעות חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. בכל העולם גוברת הדרישה לבצע הדברת טרמיטים בשיטת ההדברה הירוקה. הדברת טרמיטים בשיטת ההדברה הירוקה אינה מרעילה את האדמה בחומרי ריסוס כימיים ומסוכנים, אינה מזהמת את הסביבה ואינה פוגעת באיכות הסביבה ובאיכות החיים.

כאשר מתגלים רהיטים הנגועים בטרמיטים  מדבירים את החרקים באמצעות איוד בגז. אוטמים את הרהיט בצורה הרמטית, מחדירים לתוכם גז וממתינים מספר ימים. רק לאחר מספר ימים, בתום התהליך, אפשר לאוורר את הרהיטים הנגועים.

טרמיטים הדברה מתבצעת מידי מספר שנים. כאמור, הטרמיטים מתרבים במהירות עצומה, כדי למנוע מהדור השני של הטרמיטים לפעול, מומלץ לבצע הדברה מידי 3 שנים.

הדברת טרמיטים זו עבודה של מקצוענים. רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון ידע לנצח במלחמה.

 

Call Now Button