גלאי טרמיטים

גלאי טרמיטים – כדי לאתר כל טרמיט גם ברמת הטרמיט הבודד

עד היום איתור הטרמיטים התבצע באמצעות סימנים חיצוניים שהעידו על הימצאות טרמיטים. בדרך כלל כאשר זוהו הסימנים החיצוניים, הנזק כבר היה בעיצומו. "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" פועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שיובאה מארצות הברית. גלאי טרמיטים זהו מכשיר חדשני ועדכני המסוגל לזהות בוודאות הימצאות טרמיטים בשטח עוד לפני הופעת הסימנים המעידים על פעילות הטרמיטים ועל הנזק.

 

גלאי טרמיטים – הכול על אודות המכשיר

אם אתם גרים במקומות שהם יש טרמיטים או שגילו טרמיטים אצל השכנים שלכם, הקדימו רפואה למכה והזמינו בדיקה באמצעות גלאי טרמיטים. גם אם אתם עומדים לרכוש בית חדש או לבנות בית צמוד קרקע, אל תחסכו. בדיקה קצרה באמצעות גלאי טרמיטים עשויה למנוע עוגמת נפש רבה ולחסוך לכם כספחים רבים בעתיד.

גלאי טרמיטים הוא מכשיר אלקטרוני אשר מאותת על הימצאות טרמיטים בשטח.  הטרמיטים הם בעלי חיים הפולטים פחמן דו חמצני. גלאי טרמיטים רגיש לפליטת גז, הוא מזהה אותה מיד ויכול לגלות טרמיטים גם ברמה של חרק אחד בודד.

גלאי טרמיטים הוא מכשיר בעל שלוש רמות של רגישויות. ברגישות הנמוכה מזהה הגלאי התנחלות והתקבצות גדולה של טרמיטים וברגישות הגבוהה הוא מסוגל לגלות אפילו טרמיט אחד. בדרך כלל עובדים המדבירים עם גלאי טרמיטים המכוון לרגישות בינונית.

מדביר מקצועי מסתובב עם גלאי טרמיטים מחוץ לבניין  ומחדיר את הצינורות הדקה המחוברת אל המכשיר את הסדקים ואל הגומחות ואל כל המקומות שבהם עלולים להיות טרמיטים בבית ומסביבו.

יכול הזיהוי של גלאי טרמיטים היא מוחלטת והתשובה המתקבלת היא חד משמעית, אך כדי להגיע אל תשובה חד משמעית יש צורך במיומנות של מדביר מקצועי שידע איך להפעיל את המכשיר כדי להגיע אל התוצאות המושלמות.

גלאי טרמיטים – כדי למנוע עוגמת נפש בעתיד

הטרמיטים מתרבים בישראל מיום ליום. בשנים האחרונות ידוע על אזורים גדולים ושכונות שלמות הנגועות בטרמיטים. בכל אזור שבו מצויים טרמיטים מומלץ להזמין אחת לתקופה  בדיקה באמצעות גלאי טרמיטים כדי לגלות את הטרמיטים עוד לפני שהחלו לפעול בבתיכם ולגרום לנזקים כבדים.

 

 

 

 

Call Now Button