איך להדביר את הטרמיטים בהצלחה

איך להדביר את הטרמיטים בהצלחה?

הטרמיטים הם חרקים קטנים הגורמים לנזקים קשים לרכוש שלנו. הם ניזונים מסוגי עץ שונים ולכן הם מכרסמים את הדלתות, את המשקופים, את הרהיטים, את ידיות העץ ועוד. ככל שמזהים מוקדם יותר את הימצאות הטרמיטים בבית, כך סיכויי ההצלחה של הדברת הטרמיטים ושל צמצום הנזקים גבוהים יותר. אם הבחנתם בסימנים של הימצאות טרמיטים  בבית או ששמעתם שאצל השכנים יש טרמיטים, הזמינו מיד מדביר שהתמחה וצבר ניסיון בתחום הדברת טרמיטים.

הדברת טרמיטים – כל השיטות להצלחה

ההדברה היעילה ביותר היא הטיפול המונע לפני בניית הבית או במהלך השיפוץ. ליווי של מדביר מקצועי לפני תחילת הבנייה או בתקופת השיפוץ יחסוך נזקים קשים בעתיד ועלויות כספיות גבוהות. עבודת המדביר לפני הבנייה או השיפוץ תהיה יעילה יותר ותעלה הרבה פחות מאשר פעולות הדברה וטיפול בבית שהתגלה כנגוע בטרמיטים.

ליווי של מדביר מקצועי לפני הבנייה כולל ריסוס של שטח שעליו עומד להיבנות הבית.  נתונים סטטיסטיים מלמדים כי ריסוס נגד טרמיטים לפני הקמת היסודות וריסוס החול לפני הנחת המרצפות יעיל מאוד, והסיכוי להופעת טרמיטים בבית, גם לאחר תקופה ארוכה, קטן  מאוד.

יש לכם טרמיטים בבית? בדרך כלל הדברת טרמיטים מחוץ למושבות ולקינים שבהם הם חיים לא תפתור את הבעיה ורק חיסול של כל הקן ימגר את הבעיה. ולכן השיטה המצליחה ביותר להדברת טרמיטים לצמיתות היא קידוח והחדרה של חומרי ההדברה אל מעבה האדמה. באמצעות ציוד מיוחד קודח המדביר חורים לאורך הקירות, בין המרצפות או מסביב לבית ומחדיר חומר מיוחד נגד הטרמיטים היישר אל מעבה האדמה. במקרים רבים מצליח החומר לחדור אל מושבות הטרמיטים ולחסל אותן ונוסף על כך, החומר יוצר שכבת הגנה המונעת את ההתקרבות של הטרמיטים אל תוך הבית. אם הטרמיטים הצליחו כבר לחדור אל המשקופים שבבית, יזריק המדביר חומר הדברה ישירות אל תוך המשקוף.

בחירת מדביר מקצועי היא המפתח להצלחה במלחמה נגד הטרמיטים. כדי למגר את הטרמיטים לתמיד יש צורך בבעל מקצוע מנוסה בתחום הספציפי של הדברת טרמיטים. חשוב לדעת כי לא כל מדביר יכול לבצע  את ההדברה בהצלחה. על המדביר  להצטייד בציוד מיוחד, להכיר את כל שיטות ההדברה ולדעת להתאים לכל מצב את השיטה המתאימה.

 

Call Now Button