אחריות להדברת טרמיטים

אחריות להדברת טרמיטים

אחריות להדברת טרמיטים ניתנת למספר שנים, תלוי במקום הימצאות הטרמיטים בכמות הטרמיטים ובנתונים נוספים. בדרך כלל אחריות להדברת טרמיטים ניתנת לתקופה של שנתיים ועד לארבע שנים. לא מומלץ להתפתות לחברות המעניקות אחריות להדברת טרמיטים למספר רב מאוד של שנים, במיוחד באזורים שבהם מצויים טרמיטים והם עלולים לחזור. באזורים שבהם מצויים טרמיטים, מומלץ להזמין מדביר מקצועי המבצע בדיקה לאיתור טרמיטים באמצעות גלאי טרמיטים כל מספר חודשים. צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת טרמיטים" כדי לשמוע על כל האופציות של אחריות להדברת טרמיטים.

 

אחריות להדברת טרמיטים –  שתי עובדות שחשוב לדעת

כאשר אתם מקבלים אחריות להדברת טרמיטים מאת "המרכז הארצי להדברת טרמיטים", כל  הפעולות החוזרות בתקופת האחריות לא יחויבו בתשלום נוסף. בכתב האחריות שתקבלו  תפורט תקופת האחריות ועל מה היא חלה.

רק מדביר מקצועי הפועל בשיטות מתקדמות ומצויד בציוד חדיש להדברת טרמיטים ייתן ללא היסוס אחריות להדברת טרמיטים. כאשר מבצע המדביר הדברה מקצועית ואפקטיבית הוא ישמח להעניק לכם כתב אחריות.

 

אחריות להדברת טרמיטים – אחריות לתוצאות של "מלחמה" קשה ומקצועית

המלחמה בטרמיטים אינה קלה. היא דורשת ידע אחריות ומקצועיות. יש אמצעים ושיטות שונות של הדברת הטרמיטים. בכל שיטה יש תקופה שונה של אחריות להדברת טרמיטים.

הדברת טרמיטים באמצעות פרמיס 350 – פרמיס 350 זהו חומר מיוחד להדברת טרמיטים. בעבר נהגו המדבירים להשתמש בחומרים כימיים רעילים, חומרים אלו החזיקו זמן רב, אך היוו סכנה לסביבה, לדיירי הבתים ולחיות המחמד. כאשר השתמשו המדבירים בחומרים  כימיים רעילים הם העניקו אחריות להדברת טרמיטים לשנים רבות יותר מפני שהחומרים הרעילים היו אפקטיביים זמן רב.

בכל העולם, וגם בישראל, עברו להשתמש בשיטת ההדברה הירוקה, הדברה ללא שימוש בחומרים רעילים עקב הנזקים הגדולים שגרמו החומרים והחשיפה המסוכנת של בני האדם ובעלי החיים לחומרים אלו.

כיום החומר הנפוץ ביותר הוא פרמיס 350. זהו חומר אשר אינו מהווה סכנה לבני אדם מאחר והוא פועל דרך מערכת העיכול. רק כאשר חודר החומר אל מערכת העיכול של הטרמיטים ומשם אל מערכת העצבים הוא ממית את הטרמיטים. חומר זה  אפקטיבי מאוד, אך אם נמצאים טרמיטים חדשים יש לחזור על פעולות ההדברה.

תחנות ניטור מתריעות על הימצאות טרמיטים. לעתים כחלק מהענקת אחריות להדברת הטרמיטים, יחליט המדביר על הצבת תחנות ניטור כדי לוודא כי אין טרמיטים חדשים.

 

 

Call Now Button